top of page

PARK MEDYKÓW

Poznaj inwestycję

PARK MEDYKÓW to inwestycja inna niż wszystkie. Tutaj znajdziesz idealne miejsce do pracy i relaksu. Odpoczniesz od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w kilka chwil znajdziesz się w centrum miasta.

Park Medykow 04 05 - Lightvision studio.jpg

Przeglądaj dostępne mieszkania i znajdź idealne miejsce dla siebie. Nasze apartamenty oferują różnorodne metraże i układy, aby sprostać różnym potrzebom i stylom życia.

Park Medykow 03 06  lightvision.pl.jpg

Dlaczego warto wybrać Park Medyków

100

Unikalnych Apartamentów

141

Miejsc Parkingowych

660m2

Tarasów i Balkonów

Dowiedz się więcej o Parku Medyków, naszych wartościach, unikalnych cechach osiedla oraz zastosowanych nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych i ekologicznych.

Skorzystaj z przydatnych informacji i usług dedykowanych naszym mieszkańcom oraz potencjalnym klientom. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne, aby proces zakupu mieszkania był prosty i przyjemny.

Zapraszamy do zapoznania się z tym wyjątkowym miejscem poprzez naszą galerię i grafiki. Odkryj nowe perspektywy Parku Medyków i zanurz się w pięknie architektury i designu. Zachęcamy do czerpania inspiracji z tych wizualnych materiałów i doświadczania wirtualnej podróży po tym wyjątkowym budynku.

Funkcjonalne rozwiązania wewnątrz budynku

Wash-dog

myjka dla psa

Niszczarka

do poczty

Paczkomat

box na paczki

Coworking

w budynku

bottom of page