top of page

Park Medyków: Miejsce, gdzie luksus spotyka naturę

Mieszkanie powinno być więcej niż tylko miejscem do spania - powinno być przestrzenią, która odpowiada na Twoje potrzeby i styl życia. "Park Medyków", nowa inwestycja Grupy TK, jest dokładnie tym, czego szukasz. Położony w sercu Katowickiej Ligoty, Park Medyków łączy luksusowe życie w mieście z dostępem do natury, tworząc idealne miejsce do życia.Spotkanie z Luksusem:

Park Medyków składa się ze 100 nowoczesnych apartamentów o różnych metrażach - od kompaktowych 35 m2 do przestronnych 127 m2. Każde mieszkanie jest projektowane z myślą o najwyższym komforcie i funkcjonalności. Od przestronnych balkonów i tarasów z widokiem na zieleń, po starannie zaprojektowane przestrzenie wewnętrzne, każdy szczegół jest przemyślany, aby dostarczyć najwyższy poziom komfortu.


Bliskość Natury:

Pomimo swojego miejskiego położenia, Park Medyków jest otoczony zielonymi terenami, które oferują doskonałe warunki do relaksu i rekreacji. Tuż przy wejściu do osiedla znajduje się Park Zadole i Lasy Panewnickie, idealne do spacerów, biegania czy jazdy na rowerze. Jest to miejsce, gdzie możesz cieszyć się świeżym powietrzem i ciszą, nie rezygnując z udogodnień miejskiego życia.


Udogodnienia na wyciągnięcie ręki:

Park Medyków został zaprojektowany tak, aby spełniać wszelkie potrzeby jego mieszkańców. Na terenie osiedla znajdują się liczne udogodnienia, takie jak prywatne i państwowe placówki edukacyjne, dyskonty spożywcze, restauracje, stacja naprawcza i myjnia dla rowerów, przystanek autobusowy z punktem ładowania, a nawet myjka dla psów.

Zakończenie:Park Medyków to miejsce, gdzie luksus i natura idą w parze. Jest to przestrzeń, która oferuje więcej niż tylko mieszkanie - oferuje styl życia, który łączy komfort, funkcjonalność i bliskość natury. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej o tym, co Park Medyków może zaoferować Tobie i Twojej rodzinie.

Comments


bottom of page