top of page

MENU

Szczegóły

TK Nova to zespół doświadczonych profesjonalistów – od 1989 roku działamy w branży budowlanej w południowej Polsce. Jesteśmy wiodącym wykonawcą w tym segmencie rynku. W sposób kompleksowy realizujemy projekty z zakresu budownictwa mieszkaniowego, budownictwa powierzchni biurowych, przemysłowych, usługowych oraz handlowych na każdym etapie ich rozwoju.

 

Przez ponad trzydzieści lat działalności zdobyliśmy uznanie i renomę u wciąż rosnącej liczby klientów – głównie dzięki realizacji dużych i złożonych projektów oraz wdrażaniu nowoczesnych technologii budowlanych. Nieustannie dbamy o rozwój naszego potencjału ludzkiego i technicznego.

Stale dążymy do tego, aby dostarczać najwyższej jakości usług budowlanych i wiedzy technicznej. Realizujemy projekty budowlane wszystkich typów i rozmiarów. Przez długie lata działalności zyskaliśmy wysoką reputację i renomę dzięki rzetelnemu podejściu do każdego projektu, niezależnie od stopnia jego złożoności. Owocuje to zaufaniem kolejnych partnerów biznesowych i handlowych.

Dane:

TK-NOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ

ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 

Adres:

ul. Lubelska 8, 30-003 Kraków

 

E-mail:

info@tk-nova.pl

Strona Internetowa:

www.tknova.pl

Nr.Telefonu:
+48 12 427 04 73

Z dumą ogłaszamy, że deweloper Parku Medyków, TK BUD, przechodzi transformację i zmienia swoją nazwę na TK Nova!

Ta zmiana jest wynikiem procesu reorganizacji firmy, który odzwierciedla nasz dynamiczny rozwój i adaptację do zmieniającego się rynku.

Nowy claim „Przyszłość budowana jakością!” stanowi jeden z elementów głębokiego rebrandingu, obejmującego także nową nazwę, logo wraz z pełną identyfikacją wizualną.

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

Deweloper

bottom of page